Македонски центар за меѓународна соработка - МЦМС

Данило Митов PDF Печати Е-пошта

Данило МитовДанило Митов, Домаќин
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
+ 389 2 3088 974

Роден на 30.08.1960 година во Росоман. Основното училиште го завршува во Росоман, додека средното образование го завршува во ЕМУЦ „Никола Тесла“ во Скопје. По професија е машински техничар. Во МЦМС е вработен од 1999 година.

 
Се наоѓаш тука  : Почетна За нас Нашата структура Извршна канцеларија